پرش به محتوا

خدمات سئو (SEO)

خدمات بهینه سازی موتور جستجو

اول از همه خدمات سئو (SEO) کوتاه شده عبارت “خدمات مبتنی بر بهینه سازی موتورهای جستجو” است به زبان ساده، این به معنای فرآیند بهبود سایت شما برای افزایش میزان مشاهده موثر آن است.فرایند های کسب و کار شما و نحوه تبلیغات آن ها با دنیای همیشه در حال تحول اینترنت تکامل می یابد.داشتن یک وب‌سایت نمی‌تواند هدف شما را از دسترسی به مخاطبان و بازدید توسط خریداران که می‌تواند کسب‌وکار آنلاین شما را تقویت کند، برآورده کند.

زمانی که مردم محصولات یا خدمات مرتبط با کسب و کار شما را در گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجو می کنند، هرچه صفحات شما درنتایج جستجو بهتر و سریع تر دیده شود، احتمال بررسی و مشاهده موثر کاربر در وب سایت شما و همچنین کسب کار شما بیشتر از قبل خواهد بود.

خدمات بهینه سازی موتور جستجو (SEO) ​

فرایند خدمات سئو (SEO) چگونه کار می کند؟

✅ موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ از ربات ها برای خزیدن صفحات در وب، رفتن از سایتی به سایت دیگر، جمع آوری اطلاعات مربوط به آن صفحات و قرار دادن آنها در فهرست استفاده می کنند.

👈 این فهرست را مانند یک کتابخانه غول پیکر در نظر بگیرید که در آن یک کتابدار می تواند یک کتاب (یا یک صفحه وب) برای کمک به شما پیدا کند که دقیقاً همان چیزی را که در آن زمان به دنبال آن هستید پیدا کنید.

✅ سپس، الگوریتم‌ها با در نظر گرفتن صدها عامل یا سیگنال رتبه‌بندی، صفحات موجود در فهرست را تجزیه و تحلیل می‌کنند تا تعیین کنند که صفحات با چه ترتیبی باید در نتایج جستجو برای یک کاربر نمایش داده شوند یه خیر.

👈 در قیاس کتابخانه ما، کتابدار تک تک کتاب‌های موجود در کتابخانه را خوانده است و می‌تواند به شما بگوید که دقیقاً کدام یک پاسخ سؤالات شما را خواهد داشت.

❎ در قسمت های بعدی بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

تکنیک ها و استراتژی هایی برای کسب ترافیک وب سایت و رتبه بالا در صفحات نتایج موتور جستجو

خدمات سئو (SEO) سفید در مجموعه سئو برد

مجموعه سئو برد، یک شرکت سئو قابل اعتماد در ایران می باشد که استراتژی های سئو کلاه سفید کاملاً اثبات شده را ارائه می شود تا میزان مشاهده وب سایت شما را تقویت کند.

1️⃣ ما مطمئن می شویم که وب سایت شما در موتورهای جستجو به طور کامل در معرض دید قرار می گیرد.

2️⃣ شما می توانید با ما تماس گرفته تا به همکاری هم دیگر و بهره گیری از خدمات سئو (SEO) سایت خود را به صفحه اول موتورهای جستجو برسانید.

3️⃣ ما با هم می توانیم رقبا را شکست دهیم و توجه میلیون ها مخاطب آنلاین را به کسب و کار آنلاین شما جلب کنیم.

4️⃣ هنگام طراحی بسته های مناسب برای شما، تمامی نیاز های شما را بررسی و مد نظر میگیریم.

5️⃣ برای دسترسی به بهترین نتایج در صفحات جستجو ما از تمامی تاکتیک های به روز بهره میبریم.

مجموعه سئو برد

مهارت و رضایت مشتریان از خدمات سئو (SEO)

کارشناسان بخش خدمات سئو ما با مهارت‌ها، روش‌شناسی و دانش عظیم خود، همیشه در پروژه‌هایی که روی آنها کار کرده‌اند، موفقیت های در خوری را کسب کرده اند و رضایت مشتری، قوه قلبی بوده برادامه این راه . اگر می خواهید بدانید موفقیت چیست، بدون هیچ مقدمه ای با ما تماس بگیرید.

در مورد اطمینان می توان گفت در ایران چندین ده ها شرکت فعال در بخش سئو و دیجیتال مارکتینگ هستند که فعالیت های تخصصی و بلند مدتی دارند. در این بین این افتخار ماست که جزئ از این شرکت ها و مجموعه ها هستیم.اعتبار و اطمینان ما همه ناشی از صداقت و وقت شناسی ما در مقابل اعتماد مشتریان است.

ما این اطمینان را به مدیران کسب و کارها میدهیم که با استفاده از یک استراتژی صحیح و دقیق مشتریان آینده خود را وادار خواهید کرد تا به شبکه های اجتماعی شما بپیوندند، محصولات یا خدمات شما را خریداری کنند و برند شما را به سایرین معرفی کنند.

برای مشتریان و ما زمان طولانی با هزینه های بیشتری مقایسه می شود. از این رو، خدمات بخش سئوی ما به گونه ای طراحی شده اند که نتایج سریع تری  را در مدت زمان کوتاهتری را در مقایشه به موارد مشابه به شما ارائه دهند. با این حال، این بدان معنا نیست که ما راه های غیر اصولی را انتخاب کنیم، یعنی از تکنیک های سئو کلاه سیاه استفاده کنیم.

 متخصصان ما خود را با بهترین شیوه‌های فعلی سئو به ‌روز نگه می‌دارند و براساس آن فعالیت می‌کنند و تنها از تکنیک‌های سئو کلاه سفید پیروی می‌کنند. بنابراین، نیازی به ترس از خدشه دار شدن سایت خود نداشته باشید

چه چیزی ما را خاص می کند؟

  • ما به بهینه سازی OnPage و OffPage توجه یکسانی داریم.
  • تجزیه و تحلیل سایت قبل از تهیه استراتژی
  • تهیه محتوای با کیفیت بالا، منحصر به فرد و تازه
  • تهیه برنامه منظم و دقیق
  • دسترسی و پیروی از به روز ترین متد های بهینه سازی

روش های کار ما به چه صورتی هست؟

بر خلاف برخی از شرکت‌های سئو که نتایج سریع ارائه می‌دهند، یکی از ویژگی‌های اصلی ما این است که هرچه ممکن است، کیفیت را در اولویت قرار می دهیم. از آنجایی وب سایت ها بر اساس کسب و کارها و به صورت تخصصی ایجاد می شوند، پس سعی ما این است که روش های متفاوتی را برای هر سایت پیش بگیریم.

تمامی بررسی ها و برنامه ریزی ها قبل از ارائه قیمت ها می باشد.

1️⃣ کارشناسان ما وب سایت شما را به طور کامل تجزیه و تحلیل می کنند.

2️⃣ پیش‌نویسی از یک استراتژی سئو قدرتمند را ارائه می دهیم.

3️⃣کلمات کلیدی مناسب با ارزش بالا را ارائه می کنیم.

4️⃣ کلمات کلیدی را به صورت استراتژیک در سراسر محتوا قرار می دهیم.

5️⃣ ما تمامی لینک ها را توسعه و پیگیری می کنیم.

6️⃣ به طور منظم تجزیه و تحلیل می کنیم

7️⃣ اگر توانستیم شما را متقاعد کنیم، با ما تماس بگیرید تا از مزایای خدمات سئوی ما بهره مند شوید.

سوالات متداول

سئو به معنای بهینه‌سازی موتور جستجو است و فرآیندی است که برای بهینه‌سازی فنی، ارتباط محتوا و محبوب کردن یک لینک یا یک وب‌سایت به کار می‌رود تا صفحات آن به راحتی قابل مشاهده ، مرتبط‌ به موضوع و محبوب‌تر در مورد جستارهای جستجوی کاربر شوند و در نتیجه، موتورهای جستجو رتبه‌بندی بهتری به آن‌ها می‌دهند.

فرآیند بهینه سازی برای موتورهای جستجو می تواند به یک وب سایت کمک کند تا در موتورهای جستجو حرکتی مثبت کند. این می تواند به یک وب سایت کمک کند تا رتبه بهتری در این موتورها کسب کند، بنابراین ضریب دید همراه با حضور ترافیک بهتر را افزایش می دهد. اما به یاد داشته باشید، این فرآیند نیاز به زمان دارد و مطمئناً یک شبه اتفاق نخواهد افتاد.

استراتژی‌های خاصی وجود دارد که هر ارائه دهنده خدمات سئو حرفه‌ای روی آنها تأکید می‌کند. برخی از رایج ترین استراتژی های سئو عبارتند از توسعه محتوا، بررسی کیفیت و قدرت کلمه کلیدی، درج کلمه کلیدی مناسب، پیاده سازی متا تگ ها، رپورتاژ ها، توسعه وبلاگ، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و گزینه های فنی بهینه سازی  صفحه.