پرش به محتوا

بازاریابی دیجیتال

دیجیتال مارکتینگ در دنیای ما :

واژه دیجیتال مارکتینگ یا Digital Marketing به مدت بیست سال به عنوان بخشی از مدیریت بازاریابی و مدیریت رسانه مورد توجه قرار گرفته است.

اما با توجه به توسعه فناوری اطلاعات در سال های اخیر، افزایش زمان صرف شده کاربران در اینترنت ، استفاده گسترده از تلفن همراه هوشمند و افزایش تعداد کاربران فعال اینترنت در سراسر جهان، اکنون دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک بخش مستقل بزرگی از مجموعه کسب و کار مطرح می شود.

دیجیتال مارکتینگ در دنیای ما دیجیتال مارکتینگ

مدیری برای تبلیغ خدمات و محصولات خود از شبکه جهانی وب , تلفن همراه و دنیای دیجیتال استفاده می کند

امروزه مدریت و فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ جای خود را در دانشگاه ها باز کرده است و حتی بسیاری از دانشگاه های دنیا در سطح کارشناسی ارشد بازاریابی دیجیتال را در اینترنت ارائه می دهند.

علی رغم ماهیت سرد دانشگاهای ایران در مورد آموزش و پژوهش دیجیتال مارکتینگ ، بازار دیجیتال مارکتینگ در ایران مسیر توسعه خود را طی کرده و امیدوار است در آینده (مانند دوره MBA در مقطع کارشناسی ارشد) جای خود را در سیستم مدیریت کسب و کار باز کند. و اما در اصل ماجرا مخاطبین قوی و اصلی این بخش از کسب و کار صاحبان و مدیران این کسب و کار ها می باشند.

در بخش دیجیتال مارکتینگ سوال اصلی که در این میان پیش می آید این است که :

آیا مخاطبان کسب و کار شما می توانند محصولات و خدمات ارائه شده توسط شما را هر زمان که نیاز باشد در صفحات اول موتورهای جستجو (گوگل یاهو بینگ و ... ) پیدا کنند؟

اگر جواب شما نه می باشد و یا اگر تردیدی در این مورد دارید، ما به عنوان اعضای سئو برد می توانیم یک استراتژی بازاریابی ایجاد کرده و به مدیران کسب و کار کمک کنیم مخاطبان خود را در زمانی مناسب، مکانی مناسب و با پیام صحیح و صریح از کسب و کار خود مطلع نمایید.

دپارتمان بازاریابی دیجیتال ما در ایران با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در بازار ولو با تلفیقی از بهترین روش های موجود و به روز جهان دیجیتال سعی خواهد کرد تا کسب کار شما همچون کسب و کارهای موفق جهان در دنیای دیجیتال به سرعت بالایی برسد و نه تنها در منطقه بلکه در تمامی مناطق کشور به راحتی دیده شود.

ما این اطمینان را به مدیران کسب و کارها میدهیم که با استفاده از یک استراتژی صحیح و دقیق مشتریان آینده خود را وادار خواهید کرد تا به شبکه های اجتماعی شما بپیوندند، محصولات یا خدمات شما را خریداری کنند و برند شما را به سایرین معرفی کنند.

  • سئو وب سایت
  • بازاریابی محتوا
  • ایمیل مارکتینگ
  • ارسال پیام کوتاه
  • شبکه های اجتماعی
  • تبلیغات دراینترنت
  • کتاب الکترونیکی و …

دیجیتال مارکتینگ شامل

دیجیتال مارکتینگ در دنیای ما

SEO دیجیتال مارکتینگ

SEO

بهینه سازی موتور جستجو

آیا می خواهید ترافیک، بک لینک ها و در نتیجه فروش بیشتری نسبت به آنچه در حال حاضر هست را دریافت کنید ؟

از جایی شروع کنید که بیشترین فعالیت های کسب و کار آنلاین از آنجا شروع می شود؛ موتورهای جستجو.

قدرت و اعتبار والای کسب و کار خود را با سئو دقیق و در بلندمدت افزایش دهید و با خدمات سئوی دپارتمان بازاریابی دیجیتال ما، برند کسب و کار خود را به درستی در مقابل مخاطبین قرار داده و در زمانی مناسب کاربران را به راحتی مجاب به نهایی کردن خریدشان کنید.

Social Media Marketing دیجیتال مارکتینگ

Social Media Marketing

بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی

از طریق استراتژی های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی ما ، از پلتفرم‌های شبکه و رسانه های اجتماعی حداکثر استفاده را کنید تا پیشنهادات کسب و کار شما به صورت وسوسه انگیز به دید هزاران نفر برسد.

رویه های هدفمند ما در بخش رسانه های اجتماعی به مشتریان کمک می کنند تا به اطلاعات دقیق از کاربران  و مخاطبان نهایی کسب و کار خود دست یابند.

ما اهدافی را برای  تبلیغات بیان می کنیم و در نهایت پس از بهینه سازی به مرحله اجرا در می آوریم.

پرداخت به ازای کلیک دیجیتال مارکتینگ

Pay-Per-Click (PPC)

پرداخت به ازای کلیک

پرداخت کلیکی یا پرداخت به ازای کلیک (PPC) که به عنوان هزینه به ازای کلیک (CPC)نیز شناخته می شود، نوعی تبلیغات آنلاین است که برای هدایت ترافیک به یک وب سایت مشخصی استفاده می شود.

در این سیستم، آگهی‌دهنده Advertiser به ناشر Publisher که معمولاً مالک وب‌سایت یا شبکه وب‌سایت‌ها است زمانی که روی آگهی او کلیک می‌شود، پول پرداخت می‌کند.

پرداخت به ازای کلیک اغلب در تبلیغات موتورهای جستجو مانند گوگل ادوردز (Google AdWords ) و تبلیغات بینگ مایکروسافت (Microsoft Bing Ads) استفاده می شود.

Video Marketing دیجیتال مارکتینگ

Video Marketing

بازاریابی ویدئویی

 بازاریابی ویدئویی یکی از مهم ترین و موثرترین روش های دیجیتال مارکتینگ است. اگر یک عکس ارزش هزار کلمه دارد، پس ارزش واقعی یک ویدیو چقدر است؟

این پایه و اساس بازاریابی ویدئویی است، یک استراتژی ساده که شامل ویدئوهای جذاب در تبلیغات ویدئویی شما می شود.

Email Marketing دیجیتال مارکتینگ

Email Marketing

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ ( Email marketing ) به روش ها و روش هایی اطلاق می شود که از طریق ایمیل برای جذب ترافیک و بازدیدکنندگان استفاده می شود.

در واقع این روش بازاریابی به روش بازاریابی مستقیم معروف است که در آن از مخاطبان خود می خواهیم از کسب و کار ما بازدید کنند و محصولات و خدمات ما را بررسی کنند.

نکته مهم در مورد استفاده از بازاریابی ایمیلی این است که هیچ واسطه ای در این فرآیند وجود ندارد و ما مستقیماً با بازدیدکنندگان یا مخاطبان خود در ارتباط هستیم.

دیجیتال مارکتینگ مدیریت اعتبار آنلاین

ORM

مدیریت اعتبار آنلاین

مدیریت اعتبار آنلاین (ORM) بیمه اعتبار برند شما به صورت آنلاین است.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که مشتریان شما هنگام جستجوی آنلاین نام برند شما با چه چیزی روبرو می شوند؟

هر فعالیت و عملکرد کسب و کار شما در فضای مجازی تاثیر زیادی در ظاهر آنلاین نام شما دارد. بنابراین، مدیریت اعتبار آنلاین (ORM) را نمی توان نادیده گرفت.

چرا

دیجیتال مارکتینگ

در شرکت سئو برد در تلاش هستیم تا بینشی در مورد آنچه شما می‌خواهید را به دست آوریم.

نگاهی به نظرات مشتریان فعلی و قبلی ما بیندازید تا بدانید چرا آنها ما را شریک ارزشمندی در پیشبرد اهداف بزرگ سازی کسب و کار خود می دانند.

دلیل اصلی انتخاب ما این می باشد که ما همواره کسب و کار شما را متعلق به خود و پیشرفت کسب و کار را پیشرفت خود می دانیم. این یعنی :

چرا دیجیتال مارکتینگ

ما به شما نشان می دهیم که چگونه یک استراتژی بازاریابی دیجیتال کاربردی ایجاد می کنیم تا حضور کسب و کار شما در بستر وب سایت و دیجیتال از یک امپراتوری به نسلی پیشرو و مدرن تبدیل شود!

تماس بگیرید

برای بررسی یه استراتژی مناسب با ما تماس حاصل فرمایید. با آژانس بازاریابی دیجیتال ما از طریق تلفن یا ایمیل تماس بگیرید تا از جزئیات خدمات بازاریابی دیجیتال ما آگاه شوید. کارشناسان بازاریابی ما می توانند ایده دقیقی در مورد روند کار ما به شما ارائه دهند.

بازاریابی ویدیویی

محتویات ویدیویی برای افزایش رتبه وب سایت کسب و کار شما در موتورهای جستجو

شبکه های اجتماعی

مخاطبان خود را در محبوب ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی هدف قرار دهید.

سئو SEO

وب سایت خود را با کلمات کلیدی رقابتی و هدفمند در موتور جستجوی نشان دهید.

ORM

حضور آنلاین خود را تقویت کنید و تصویر و اعتبار برند خود را بیمه کنید.

پرداخت برای هر کلیک

با کمپین های نوآورانه PPC ما، مشتریان بالقوه خود را جذب نمایید.

بازاریابی ایمیلی

از طریق این روش از بازاریابی مستقیم، با مشتریان خود همیشه درارتباط باشید

ســـــــخـــــــن آخـــــــر

بازاریابی دیجیتال مبتنی بر بازگشت سرمایه

بازاریابی اینترنتی موفق با بازگشت سرمایه مشخص می شود. هدف ما افزایش درآمد برای کسب و کار شماست.با تلفیق تجربه های و قوانین حاکم بر عرصه صنعت و کسب و کار در بازاریابی دیجیتال، ما ترکیبی از بازاریابی مدرن را انتخاب کرده و بهترین استراتژی را با در نظر گرفتن نیازها و اهداف شما شکل می دهیم.

ما از کانال ها و ابزارهای مختلف برای بهبود عملکرد کمپین و ارائه نتایج درخشان استفاده می کنیم.تمرکز ما بر رشد کسب و کار و مشتری مداری است و هدف ما ارائه  Return on Investment ) ROI) فوق العاده به مشتریان از طریق تخصص و مهارت است.ما با پیروی از شعار برتری دیجیتال خود، رشد تحول آفرین کسب و کار شما را تضمین می کنیم.

سود بالا و بهبود ارزش افزوده اهدافی هستند که تیم ما در دیجیتال مارکتینگ بر تحقق آن تلاش می کنند.

شرکت سئو برد بازخورد های سازنده را دوست دارد. ابتدا، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شما را در نظر می گیریم، خواه افزایش تعامل، جذب مشتری جدید، ایجاد وفاداری، آگاهی و یا وابستگی مشتری باشد.سپس بر این اساس برنامه ریزی کرده، استراتژی ها را تشکیل داده، داده ها را ترکیب و بازبینی می کنیم.

ما برای تعالی دیجیتال در دیجیتال مارکتینگ تلاش می کنیم.

شرکت سئو برد متشکل از کارشناسانی است که سال ها تجربه ارائه خدمات بازاریابی آنلاین را با چشم اندازی دقیق و مدرن دارند.ما به سابقه ای غنی تیم خود مبنی بر ارائه نتایج تجاری موفق برای مشتریانی از بخش های مختلف می بالیم.

شعار ما تعالی دیجیتال است و موفقیت باشکوه خود را مدیون آن هستیم.

به عنوان یک شرکت بازاریابی دیجیتال برجسته ، ما فراتر رفتن از فرهنگ را برای تولید نتایج عالی می پسندیم ، مهم نیست که چه باشد!شما را متخصصان معتبر و پرشور همراهی می کند تا در مدیریت تمام عناصر بازاریابی آنلاین موفق باشید.

دیجیتال مارکتینگ | سوالات متداول

بازاریابی دیجیتال به زبان ساده تر راهی برای تبلیغ یک محصول یا خدمات از طریق دنیای مجازی است. دنیای مجازی یا رسانه‌های دیجیتال که ما معمولاً از آن به عنوان اینترنت یاد می‌کنیم، منبع فوق‌العاده‌ای برای گسترش آگاهی در مورد یک سرویس، محصول یا نام تجاری است، در نتیجه زمینه‌های بهتری برای شناخت و تبلیغات ایجاد می‌کند.

هر شکلی از تبلیغاتی مبتنی بر رسانه‌های دیجیتال تحت بازاریابی دیجیتال قرار می‌گیرد. به آن بازاریابی آنلاین نیز می گویند. یک ارائه‌دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ با تجرب، خدماتی را به مشتریان ارائه می‌دهد. این خدمات بهینه‌سازی نه به یک موتور جستجو بلکه در موتورهای مختلف مانند گوگل و بینگ برای تعامل و دیده شدن در دنیای مجازی محدود می‌شود.

دیجیتال مارکتینگ یک مفهوم جدید برای ترویج یک کسب و کار یا خدمات است. هر چیزی که به عنوان یک رسانه قوی برای گسترش آگاهی در مورد برند، خدمات و کسب و کار شما عمل کند، اهمیت خود را خواهد داشت. بازاریابی دیجیتال تلاشی برای جلب توجه یک کسب و کار از طریق رسانه مجازی است.

در این عصر وابستگی‌های فنی، شکل سنتی بازاریابی را در پس زمینه قرار داده و اولویت بیشتری به کمپین مجازی و رویه‌های تبلیغاتی می‌دهد. با کمک یک آژانس دیجیتال قابل اعتماد ، کسب و کار شما می تواند با مجموعه مناسبی از ترافیک (بخوانید، مخاطب) درگیر شود، بنابراین شتاب لازم برای تبلیغات بهتر را به دست می آورد. دیجیتال مارکتینگ مطمئنا گام مهمی در جهت ایجاد آگاهی از برند است

هر ارائه‌ دهنده خدمات حرفه‌ای سئوهمیشه بر دو مفهوم عمده بازاریابی دیجیتال برای بهبود عملکرد یک برند در دنیای مجازی تأکید می‌کند:

بازاریابی پولی و بهینه‌سازی موتور جستجو

هر دوی این رویکردها برای بهبود عملکرد یک وب سایت بسیار مهم هستند. با این حال، بین این دو نیز تفاوت هایی وجود دارد. تبلیغات پولی یا پرداخت به ازای کلیک تبلیغاتی هستند که در هدر صفحه ظاهر می شوند. از طرف دیگر، ترافیک ایجاد شده از طریق سئو هزینه ای در بر ندارد و رایگان است. اما وقتی PPC باشد، هزینه‌های مشخصی وجود دارد.

وقتی صحبت از انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ می شود، رایج ترین و محبوب ترین گزینه ها و به دنبال آن آژانس های بازاریابی دیجیتال عبارتند از:

  • بهینه سازی موتور جستجو (SEO)
  • پرداخت به ازای کلیک (PPC)
  • بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM)

با این حال، هر یک از این انواع از نظر رویکرد و رویه متفاوت است. بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بر ارائه یک نتیجه ارگانیک برای وب سایت هدف از طریق استفاده از کلمات کلیدی مرتبط تاکید دارد.

پرداخت به ازای کلیک (PPC) یک رویکرد بازاریابی است که در آن از تبلیغات برای اهداف تبلیغاتی استفاده می شود. این تبلیغات قابل پرداخت هستند و از کلمات کلیدی و اطلاعات جمعیتی خاصی برای کمپین های تبلیغاتی استفاده می کنند.

SMM  (بازاریابی رسانه های اجتماعی) بر تبلیغ یک برند در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مختلف مانند فیس بوک، یوتیوب، لینکدین و غیره تمرکز دارد. شما شخصیت تجاری خود را می سازید و خدمات یا محصولات خود را در هر پلتفرم بازاریابی می کنید.

یک بازاریاب دیجیتال مسئول هماهنگی با ارائه دهندگان توسعه وب سایت برای به روز رسانی وب سایت شرکت خواهد بود. یک ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ می تواند استراتژی های بازاریابی ضروری را برای ایجاد نتایج بهتر به صورت آنلاین توسعه دهد و به کار گیرد. متخصص سعی خواهد کرد با استفاده از استراتژی های مختلف بازاریابی دیجیتال برای ارتباط با مخاطبان هدف از طریق رسانه آنلاین تلاش های لازم را انجام دهد.

ارتباط بازاریابی دیجیتال به سادگی غیرقابل تردید است. بازاریابی دیجیتال سکوی راه اندازی یک کسب و کار آنلاین است.

بدون اجرای صحیح استراتژی بازاریابی دیجیتال، هیچ تاثیر مثبتی برای ایجاد آگاهی از برند برای کسب و کار شما نخواهد داشت.

یک شرکت بازاریابی دیجیتال مناسب قادر خواهد بود با بهرهگیری از نتایج مثبت، مؤثرترین استراتژی‌ها را برای تبلیغ آنلاین یک برند ارائه دهد.