پرش به محتوا

گوگل ادز ( Google Ads )

طراحی یک سایت اینترنتی را می‌توان بسیار دشوار دانست. اما این دقیقا تا قبل از زمانی است که سایت شما راه‌اندازی شده باشد. خود شما می‌توانید سایت شخصی خودتان را راه‌اندازی کنید و کسب‌وکار خودتان را وارد دنیای دیجیتال نماید. در اینترنت با جامعه‌ای گسترده روبرو هستید که می‌توانید با دیده‌شدن در آن برندینگ خود را انجام دهید. گوگل ادز یکی از این راه هاست.

بعد را‌ه اندازی سایت که برای بالا بردن فروش شماست یا اینکه به منظور معرفی خدمات یا محصول شما ‌می‌باشد، حال شما نیاز به مخاطب و دیده شدن دارید. در اینجاست که با واژه سئو آشنایی پیدا می‌کنید، سئو را می‌توان اینجنین تعریف کرد که مجموعه‌ای از مراحل مهندسی شده و اصولی است، تا اینکه شما بتوانید بصورت ارگانیک در نتایج گوگل دیده‌شوید.

اگر سئو هر سایتی در چهارچوب قوانین بروز شده گوگل باشد، رشد این سایت بلامانع است و امکان اینکه این سایت در نتایج گوگل رشد نکند، وجود ندارد. تیم خدماتی سئو‌برد می‌تواند شما را در زمینه دیجیتال مارکتینگ راهنمایی نماید و شما به هدف که مدنظرتان در اینترنت می‌باشد، برسید.

گوگل ادز ( Google Ads )​

اگر بخواهید در مدت زمان کوتاهی بیشترین مخاطب را از گوگل بگیرید، گوگل‌ادز به کمک شما خواهد آمد. گوگل ادز یک سرویس توسعه یافته، برای دیده ‌شدن شما در نتایج اولیه گوگل می‌باشد. در واقعا شما با پرداخت هزینه، در کمترین زمان ممکن مخاطب جذب می‌کنید و با اطلاعاتی که این سرویس در اختیار شما قرار می‌دهد، دید بهتری از بازدیدکنندگان سایت بدست خواهید آورد.

گوگل ادز ( Google Ads )​

هدف اصلی گوگل ادز

گوگل ادز یا Google Ads ساختاری مبتنی بر تبلیغات مدرن آنلاین می باشد که برای کمک به بازاریابی محصولات و خدمات کاربران طراحی شده است. گوگل هرساله بروزرسانی‌های متوالی انجام می‌دهد تا مخاطبین در کمترین زمان ممکن بتواند بیشترین اطلاعات را گرفته و هرچه سریع‌تر ورودی بگیرند.

چه زمانی از گوگل ادز استفاده کنیم؟

1️⃣زمانی که به سایت شما بازدیدکننده وارد می‌شود، شما ناخداگاه علاقه به این موضوع خواهید داشت که پی‌ببرید، مخاطبی که وارد سایت شده به دنبال چه مطلبی بوده‌است و آیا به موضوع موردنظر خود دست یافته‌است یا نه. مجموعه‌ای از اطلاعات دسته‌بندی شده برای یافتن علاقه مخاطب همیشه می‌تواند به ما در توسعه سایت کمک کند.

2️⃣ وارد شدن شما به دنیای اینترنت نمی‌تواند اتفاقی باشد، اگر وارد این حیطه شده‌اید، بدون شک در پی این هستید که محصول خود را معرفی نمایید، خدمات خود را تبلیغ کنید و یا اینکه کسب‌وکار خود را معرفی کنید که در هر صورت گوگل به کمک برندینگ شما خواهد آمد.

3️⃣ یکی از روش‌های جذب مخاطب در اینترنت، استفاده از لندینگ پیج می‌باشد (صفحه‌ای با محتوای کامل و سرعت بارگذاری بالا) گوگل در این زمینه نیز می‌تواند به کمک شما بیاید.

4️⃣ اگر در مناسبت خاصی می‌خواهید بیشتر دیده شوید گوگل به کمک شما خواهد آمد. مانند حراج فصلی، جمعه سیاه و یا فروش ویژه در زمان تغییر سال و…

5️⃣ هر کسب‌وکاری در زمان شروع برای قسمت‌های مختلف بودجه‌ای تعیین می‌کند، اگر می‌خواهید در سایت خود سرمایه‌گذاری کوتاه مدت انجام دهید از کمک بگیرید.

نحوه تبلیغات در گوگل ادز​

نحوه تبلیغات در گوگل ادز

در گوگل ادز شما نسبت به هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، خدمات می‌گیرید. مثل ” هرچقدر پول بدی آش میخوری ” در گوگل ادز کاملا صادق است. شما در این سیستم تعیین می‌کنید که در زمان جستجوی چه کلمات کلیدی سایت شما نشان داده شود. در گوگل ادز شما با پرداخت هزینه و بصورت غیرارگانیک در نتیجه اول دیده خواهید شد.

اگر مدت کوتاهی از این سیستم استفاده کنید، بعد از پایان همکاری شما با گوگل ادز، از اطلاعاتی که بدست آورده‌اید، خواهید توانست سایت خود را بصورت ارگانیک بالا بیاورید، چرا که اطلاعات سودمندی را در زمینه حوزه کاری سایت خود و کلمه کلیدی مربوط به آن بدست آورده‌اید.

شما می‌توانید از 2 دلار تا بیش از 2000 دلار حساب خود را در گوگل ادز شارژ نمایید و برای خرج کردن این موجودی توسط گوگل محدودیت روزانه تعیین کنید. با تجربه‌ای که در کار با گوگل ادز دیده شده‌است، وجود این سیستم به هیچ عنوان اتلاف هزینه نیست و می‌توان به جرآت گفت که هزینه صورت گرفته در مدت زمان کوتاه کاملا برگشت خواهد خورد.

بدلیل وجود تحریم‌های اینترنتی استفاده از گوگل ادز برای سایت‌هایی با دامنه IR. وجود ندارد، پس شما با دامنه‌های بین‌المللی باید در گوگل ادز کار کنید. فارسی بودن سایت شما مشکلی ایجاد نخواهد کرد و کاملا قابل حل می‌باشد.

راه حل آسان و سریع

در این حالت شما با مجموعه ما تماس گرفته و پس از بررسی درخواست شما و ملاقات های کاری بهترین و اصولی ترین پکیج گوگل ادز را برای شما تهیه و ارائه خواهیم کرد.در این حالت شما دیگر درگیر موارد فنی و مالی بین المللی و همچنین سختی کار با گوگل ادز نخواهید بود و تمامی موارد توسط تیم مجرب ما انجام خواهد گرفت. پس هرچه سریعتر با ما تماس حاصل فرمایید.